A i besoni Encës? Thotë se në këtë foto nuk përdori fotoshop - Gazeta Express

A i besoni Encës? Thotë se në këtë foto nuk përdori fotoshop

Gazeta Express

22/06/2020 23:08

Është e njohur për format e kolme por edhe si një mjeshtre e fotoshopit

Kjo është Enca Haxhiu e cila sot ka postuar një foto në Instagram e ku tregon format e saj të kolme.

Këngëtarja shqiptare vazhdimisht është kritikuar se përdorë shumë filtera në fotot e saj që poston në Instagram.

View this post on Instagram

Unfiltered

A post shared by ENCA (@enca) on

“Pa filtera”, ka shkruar ajo në një foto derisa tregon trupin e saj seksi duke i fokusuar gjoksat.

Enca ka lansuar këngën e saj më të re “Ku mete”, një këngë që po pëlqehet nga publiku i saj dhe fansat. /GazetaExpress/