A është pishman sot Gold Ag për këngët “Shqiptar 1 dhe 2”? - Gazeta Express
string(55) "a-eshte-pishman-sot-gold-ag-per-kenget-shqiptar-1-dhe-2"

A është pishman sot Gold Ag për këngët “Shqiptar 1 dhe 2”?

TV/Film

Gazeta Express

01/07/2022 20:07

Viti 2014 solli në qendër të vëmendjes artistin Gold Ag.

E kjo për shkak të këngës “Shqiptar”, për të cilën reperi edhe u intervistua nga Policia e Kosovës, shkruan lajmi.net

E pas disa kohësh ai solli edhe projektin tjetër muzikor “Shqiptar 2”, ku fyeu figura të ndryshme publike.

Sot në “Mirage” Arian Agushi, foli rreth këtyre projekteve muzikore që u komentuan aq shumë.

Se a i ka rënë pishman djaloshi nga Presheva për këto projekte muzikore, ndiqeni videon për ta kuptuar: