A është në lidhje dashurie? Tregon vet Atdheu - Gazeta Express
string(44) "a-eshte-ne-lidhje-dashurie-tregon-vet-atdheu"

TV/Film

Gazeta Express

18/06/2022 0:27

A është në lidhje dashurie? Tregon vet Atdheu

TV/Film

Gazeta Express

18/06/2022 0:27

Sot u transmetua episoda e radhës e emisionit “Mirage”.

Fytyra publike të ftuar dhe materiale ekskluzive ishin pjesë e këtij edicioni, shkruan lajmi.net

Njëri nga të ftuarit ishte edhe ush-protagonisti i sezones së dytë të “Për’Puthen”.

Atdheu tregoj shumë gjëra lidhur me aspektin personal dhe atë profesional.

Ndër tjerash ai tregoj se dhe a është në lidhje.

Ndiqeni videon duke klikuar KËTU …