A është ky konfirmim që Sara dhe Ledri janë përsëri së bashku? - Gazeta Express
string(61) "a-eshte-ky-konfirmim-qe-sara-dhe-ledri-jane-perseri-se-bashku"

Yjet

Gazeta Express

24/06/2024 23:33

A është ky konfirmim që Sara dhe Ledri janë përsëri së bashku?

Yjet

Gazeta Express

24/06/2024 23:33

Që nga viti i kaluar ndarja e Sara Hoxhës me reperin Ledri Vula ka qenë kryetemë e mediave në Kosovë e Shqipëri

Megjithatë, asnjëherë Ledri dhe as Sara nuk e kishin konfirmuar ndarjen e tyre, pavarësisht se ata e kishin hequr njëri – tjetrin nga rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Deri me sonte!

View this post on Instagram

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Kjo pasi që kjo ka ndryshuar dhe Sara Hoxha ka kthyer të gjitha fotot me Ledrin në Instagram si dhe ia ka kthyer followin ish partnerit të saj, Ledri Vula.

Megjithatë, Ledri nuk e ka bërë veprimin e njëjtë me Sarën, pra duke kthyer fotografitë me ish partneren e tij në Instagram por edhe ai ia ka kthyer Sarës “followin”.

Tash, kjo mbetet të shihet a është duke u bërë për efekt mediatik apo për çka? Kjo mbetet të shihet në ditët në vazhdim. /GazetaExpress/