A është kjo skenë e klipit të ri të Luanës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

04/03/2020 21:49

A është kjo skenë e klipit të ri të Luanës

Rozë

Gazeta Express

04/03/2020 21:49

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka postuar sot një foto që mund të shihet edhe si pjesë nga skenat e këngëtares shqiptare

Këngëtarja ka postuar një fotografi poshtë se cilës ka shkruar “Shhht”, duke paralajmëruar kështu diçka të re.

Kujtojmë se mbrëmë ajo është parë në Prishtinë ku ishte në studion e producentit Çekiç.

Në një postim në InstaStory këngëtarja ka postuar edhe video ku shihet këngëtarja dhe tekstshkruesja Fifi.

View this post on Instagram

Shhh…

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Pas kësaj Luana është kthyer në Shqipëri ku ka vazhduar punën e saj për emisionin televiziv “Take me Out”. /GazetaExpress/