A është bërë prishtinali Tahir Batatina? Ismet Munishi e ngacmon dhe i thotë “je bo Plis” - Gazeta Express
string(86) "a-eshte-bere-prishtinali-tahir-batatina-ismet-munishi-e-ngacmon-dhe-i-thote-je-bo-plis"

Futboll

Gazeta Express

17/04/2024 10:35

A është bërë prishtinali Tahir Batatina? Ismet Munishi e ngacmon dhe i thotë “je bo Plis”

Futboll

Gazeta Express

17/04/2024 10:35

Tahir Batatina ishte i ftuar në emisionin e fundit “Favorit” në T7 dhe trajneri i Llapit dha sharm në studio.

Pasi u ankua në referim gjatë emisionit, fundi i tij ishte spektakolar me trajnerin llapjan që u shfaq në disponim të mirë, i ndihmuar edhe nga analisti i “Favoritit”, Ismet Munishi, shkruan “Gazeta Express”.

Lexo Edhe:

Në temën për Granit Xhakën, Tahir Batatina u pyet nga moderatorja e emisionit u pyet nëse “është bërë prishtinali apo jo”, pasi ai jeton në kryeqytet.

Munishi i tha me shaka se “tash je bërë ‘Plis’”, duke aluduar në tifozët prishtinas.

Por, Batatina tha se Prishtina është afër dhe se “është e Llapit”, duke bërë shaka, ndërsa e mbrojti me fanatizëm dhe me krenari të qenit llapjan.

Për ta parë emisionin e plotë “Favorit” në Youtube mund të klikoni më poshtë. /Gazeta Express/