A e njihni reperin në foto? - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

04/03/2021 9:34

A e njihni reperin në foto?

Rozë

Gazeta Express

04/03/2021 9:34

Reperi në foto është rikthyer në kohë duke postuar një imazh nga fëmijëria.

Fero është ai i cili iu ka hyrë arkivave duke ndarë me ndjekësit një imazh kur ka qenë fëmijë.

Në storien e tij në Instagram, reperi publikoi fotografinë duke mos shkruar ndonjë mbishkrim.

Reperi shihet në makinë, teksa ka pozuar i buzëqeshur.

Ndryshe, Fero dhe modelja Arbenita do të bëhen prindër për herë të parë.