A e mendon Granitin këto ditë, flet Fifi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

21/11/2021 14:35

A e mendon Granitin këto ditë, flet Fifi

Rozë

Gazeta Express

21/11/2021 14:35

Ish-konkurrenti i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, Granit Cana ka qenë ndër më të komentuarit gjatë kohës që ishte në shtëpi për marrëdhënien që kishte me këngëtaren kosovare, Filloreta Raçin e njohur si Fifi.

Tani pas largimit të tij nga shtëpia, duket se Fifi e ka ndjerë mungesën e Granitit.

Lexo Edhe:

Në një bisedë të zhvilluar sot, Sara e pyet Fifin nëse ajo e ka menduar Granitin gjatë këtyre ditëve.

Ajo u përgjigj duke thënë se kur ajo shikon Sarën me DJ PM i kujtohet çdo moment që ka kaluar me Granitin.

“Ti me PM më kujton marrëdhënien time që kisha me Granitin.Kur ju shoh ju, shikoj veten edhe pyes veten se a kam qenë dhe unë kaq mirë me Granitin. E mendoj atë gjithë kohës, më mungon shumë”, tha këngëtarja.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.