A e dini së babai i Xhulit la Finlandën për t’ju bashkuar UÇK-së - Gazeta Express
string(63) "a-e-dini-se-babai-i-xhulit-la-finlanden-per-tju-bashkuar-uck-se"

A e dini së babai i Xhulit la Finlandën për t’ju bashkuar UÇK-së

Yjet

Gazeta Express

03/01/2023 20:01

“Babai i Xhulit la Finlandën për UÇK-në”, familjari tregon lidhjen emocionale që ajo ka me emblemën.

Djali i axhës së Juliana Nuras, Bekim Nura, ka treguar se babai i banores e ka lënë Finlandën për të iu bashkuar UÇK-së në të 90-tat.

Lexo Edhe:

“Sa i përket luftës axha im, Xhema ka qenë një luftëtar i devotshëm, ka ardhur prej Finlandës, e ka lënë gjithë atë jetë luksoze, ka ardhur në luftë edhe ka qenë pjesë e një njësiti në Koshare i cili ka qenë tepër operativ, dhe kam pasur fatin që të jem pjesë e atij njësiti edhe vet, po këto sene ato çka thonë, ne jemi këtu për të ju treguar edhe publiku e di edhe më mirë”, tha Nura.