A e dini cila është lidhja familjare në mes të Bashkim Jasharit dhe Rrahman Ramës? - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

30/11/2021 19:46

A e dini cila është lidhja familjare në mes të Bashkim Jasharit dhe Rrahman Ramës?

Lajme

Gazeta Express

30/11/2021 19:46

Bashkim Jashari është emëruar këtë të martë Komandant i Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Ai e ka pasuar në këtë pozitë Rrahman Ramën i cili dha dorëheqje.

Lexo Edhe:

Pozita më e rëndësishme ushtarake në vend ka kaluar nga daja tek nipi. Jashari dhe Rama kanë lidhje familjare mes vete.

Bashkim Jashari është djalë i hallës së Rrahman Ramës, njofton Klankosova.tv.

“Gruaja e Ademit dhe gruaja e Rifatit kanë qenë halla të Rrahman Ramës”, ka konfirmuar për Klan Kosova, Halit Barani, i cili njeh të dy familjet.