A do të startojë Insigne kundër Barcelonës? Përgjigjet Gattuso - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

07/08/2020 23:50

A do të startojë Insigne kundër Barcelonës? Përgjigjet Gattuso

Sport

Gazeta Express

07/08/2020 23:50

Gennaro Gattuso, trajneri i Napolit, ka dal në konferencë për media para ndeshjes së nesërme me Barcelonën në Ligën e Kampionëve.

Duke folur për takimin e nesërm, ai u pyet edhe për Lorenzo Insignen, që ka pasur probleme ditëve të fundit.

“INSIGNE? Nëse është 100% do të luaj titullar. Do të jetë vendim i tij, i imi dhe i doktorit”. U shpreh ai.

“Ne e dimë se kundër Barcelonës duhet të bëjmë një ndeshje të madhe për të marrë një rezultat pozitiv”. /Gazeta Express/