60 aksidente brenda 24 orëve në Kosovë - Gazeta Express
string(38) "60-aksidente-brenda-24-oreve-ne-kosove"

60 aksidente brenda 24 orëve në Kosovë

Lajme

Gazeta Express

16/04/2024 11:24

27 aksidente me të lënduar dhe 33 me dëme materiale kanë ndodhur gjatë 24 orëve, njofton Policia e Kosovës.

Ndërkaq, 1501 tiketa janë shqiptuar.

Lexo Edhe:

Po ashtu, janë arrestuar 15 persona