53 vjeçarja mahnit në të brendshme - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

01/12/2021 21:27

53 vjeçarja mahnit në të brendshme

Yjet

Gazeta Express

01/12/2021 21:27

Ajo nuk ka të ndalur

Lizzie Cundy ka ngritur temperaturat derisa ka pozuar në të brendshme të bardha.

Lexo Edhe:

Cundy vazhdon të këtë asete seksi pavarësisht moshës së saj/

Ajo është paraqitur me një seri fotosh seksi sonte derisa ka qenë e veshur me të brendshme të bardha.

E njohur nga bota e media, 53 vjeçarja duket se nuk e ka ndier moshën dhe duket porsi një vajzë e re në këtë paraqitje. /GazetaExpress/