53 vjeçari ekzekutohet me armë në një hotel të Laçit - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

30/05/2020 22:47

53 vjeçari ekzekutohet me armë në një hotel të Laçit

Shqiperi

Gazeta Express

30/05/2020 22:47

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje e këtë hërë në Lac të Kurbinit.

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në një hotel në këtë zonë.

News24 raporton se i vdekur ka mbetur një 53 vjecar. Ngjarja ka ndodhur në hotel në aksin rrugor që lidh Lezhën me Mamurrasin.

Në sheshin para një hoteli në aksin rrugor Lezhë – Mamurras, ka hyrë një person i padentifikuar dhe ka qëlluar me armë zjarri, duke e lënë të vdekur në vend 53 vjecarin.

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje e këtë hërë në Lac të Kurbinit.

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në një hotel në këtë zonë.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se i vdekur ka mbetur një 53 vjecar. Ngjarja ka ndodhur në hotel në aksin rrugor që lidh Lezhën me Mamurrasin.

Në sheshin para një hoteli në aksin rrugor Lezhë – Mamurras, ka hyrë një person i padentifikuar dhe ka qëlluar me armë zjarri, duke e lënë të vdekur në vend 53 vjecarin.

Mësohet se përvec viktimës, në vendngjarje ka edhe një të plagosur.

Mësohet se përvec viktimës, në vendngjarje ka edhe një të plagosur.