52 vjeç, por Daniel Craig vazhdon të jetë mashkulli më seksi - Gazeta Express

52 vjeç, por Daniel Craig vazhdon të jetë mashkulli më seksi

Gazeta Express

09/03/2020 21:13

Daniel Craig (52), ka pozuar pa këmishë derisa ka dhënë intervistën e fundit si James Bond për GQ kur ka diskutuar “ankthin që kishte për skenarin, nuk ishte mirë fizikisht dhe dëshiron ta kishte një tjetër bebe”

Aktori do të rikthehet për herë të pestë të serisë së Bond në serinë “No Time To Die”, premiera e të cilit u shty për në muajin nëntor.

Ai ka insistuar se ai nuk do të barazohet me Sean Connery i cili kishte luajtur gjashtë herë rolin e Bond, kurse Craig u paraqit në Bondin për herë të fundit më 2015 në serinë “Spectre”.

Ai është paraqitur më se shumti se çdo aktor pas Connery në historinë 58 vjeçare të këtij filmi. /GazetaExpress/