51 vjeçari Mark Wahlberg, tregon format - Gazeta Express
string(38) "51-vjecari-mark-wahlberg-tregon-format"

51 vjeçari Mark Wahlberg, tregon format

Yjet

Gazeta Express

31/08/2022 22:16

Ai është zhveshur! Mark Wahlberg (51) ka treguar muskujt e tij teka ka pasur të veshur pantallona plazhi të kaltër

Mark Wahlberg ka zgjedhur Intagramin për të treguar fizikun e tij të mahnitshëm këtë të mërkurë.

Lexo Edhe:

Duke treguar muskujt e barkut dhe fryrë bicepsat e tij, i linduri në Boston është dukur në formë të mirë teksa ka pasur të veshur të brendshme Calvin Klein, modë e vitit 1992.

Ylli 51 vjeçar i Hollywoodit është duke u trajnuar për “Performance Inspired Nutrition and F45 Training”, në të cilat fusha ai ka interes. /GazetaExpress/