“500 veshje për 365 ditë të vitit”, këngëtarja e njohur “qan hallet” te “Kosherja”: Jam mangët - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

13/10/2021 17:42

“500 veshje për 365 ditë të vitit”, këngëtarja e njohur “qan hallet” te “Kosherja”: Jam mangët

Rozë

Gazeta Express

13/10/2021 17:42

Parodisti i “Kosheres”, ka pasur të ftuar të dielën e sotme në skeçin e tij, këngëtaren e njohur, Kamela Islamaj.

Kjo e fundit ka pasur rolin e vajzës në çift, që vetëm shpenzon para me blerje. Këtu ka nisur edhe konflikti mes tyre, duke akuzuar njëri-tjetrin.

Lexo Edhe:

Një pjesë nga dialogu mes tyre:

Parodisti i “Kosheres”: Më erdhën ato njoftimet nga banka për blerjet online që ke bërë, ku i ke çantat? I ke ngrënë? Si nuk u ngope një herë moj, si nuk u fryve një herë me rroba? Ke 500 vjeshje, kur viti ka 365 ditë. Si mundesh?

Kamela: Pikërisht zemër, e the edhe vetë, si mundem. 365 ditë dhe 500 veshje, më duhen dy veshje në ditë, një në mëngjes dhe një në darkë, bëje çik llogaritë tani, 365 x 2 bëjnë 730 veshje. A e kupton që jam mangët? Jam mangët.

Parodisti i “Kosheres”: Je bërë eksperte në matematikë me kaq blerje sa bën.l.k/abcnews.al