47-vjeçari ofron 23 mijë euro për atë që ia gjen një të dashur - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

14/02/2020 9:09

47-vjeçari ofron 23 mijë euro për atë që ia gjen një të dashur

Ballina

Gazeta Express

14/02/2020 9:09

Një person nuk po pranon assesi ta kalojë vetëm Ditën e Shën Valentinit.

Një burrë, statusi shoqëror i të cilit është beqar, ka thënë se do paguajë deri në 25 mijë dollarë (afro 23 mijë euro) për ata që do ia gjejnë një të dashur për Ditën e Shën Valentinit, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Jeff Gebhart, 47-vjeçar, nga Kansasi i SHBA-ve, tha se bisedat online për të janë toksike dhe se ai dëshiron që të dalë në takim vetëm fizikisht.

Ai ka hapur platformën ‘DateJeffG.com’, nga e cila tek njerëzit që aplikojnë në të është në gjendje të paguajë bashkëlojtarët që ndihmojnë t’ia gjejnë fatin e jetës atij.

Sipërmarrësi, i cili shquhet për aventura ekstreme, tha se është tejët i gjallë dhe po kërkon ta gjejë dikë si ai.

Jeff thotë se nuk ka qenë i martuar më parë, e as se nuk ka ndonjë fëmijë.