400 apo 600? Sa persona ishin në dasmën e Robinit dhe Marigonës - Gazeta Express
string(62) "400-apo-600-sa-persona-ishin-ne-dasmen-e-robinit-dhe-marigones"

TV/Film

Gazeta Express

13/05/2022 19:50

400 apo 600? Sa persona ishin në dasmën e Robinit dhe Marigonës

TV/Film

Gazeta Express

13/05/2022 19:50

Të hënën e 9 majit çifti Robin dhe Marigona Krasniqi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Në media u përfol mjaft shumë për këtë dasmë, shkruan lajmi.net

Lexo Edhe:

Ndër tjerash u komentua edhe numri i të ftuarve.

Dikund 400 e dikund 600, e ekipi i emisionit “Mirage” ishte pjesë e dasmës dhe në një intervistë ekskluzive me organizatoren mori vesh numrin e saktë të ftuarve:

Për ta kuptuar se sa persona ishin të ftuar ndiqeni videon: