4-vjeçari telefonon Policinë për një detyrë në matematikë - Gazeta Express
string(57) "4-vjecari-telefonon-policine-per-nje-detyre-ne-matematike"

Lajme

Gazeta Express

22/09/2022 14:32

4-vjeçari telefonon Policinë për një detyrë në matematikë

Lajme

Gazeta Express

22/09/2022 14:32

Një bisedë interesante është zhvilluar në mes të një polici dhe një 4-vjeçari, ku ky i fundit i kërkon ndihmë për ta zgjidhur një detyrë në matematikë.

Fëmija kishte një problem matematikor që nuk po mund ta zgjidhte.

Lexo Edhe:

Pyetja e tij ishte se sa bënin 16-8.

S’dihet se ku ka ndodhur rasti.