36- vjeçari në Tiranë bie nga kati i katërt i pallatit - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

14/07/2020 22:07

36- vjeçari në Tiranë bie nga kati i katërt i pallatit

Shqiperi

Gazeta Express

14/07/2020 22:07

Mbrëmjen e sotme, rreth orës 20:50, në Astir, në rrugën “Loni Ligori”, aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i katit të katërt shtetasi E.L., 36 vjeç,

Ai u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.