35 milionë euro humbje nga djegia e objektit në Pejë, Ramiz Kelmendi rrëfen rastin - Gazeta Express
string(81) "35-milione-euro-humbje-nga-djegia-e-objektit-ne-peje-ramiz-kelmendi-rrefen-rastin"

35 milionë euro humbje nga djegia e objektit në Pejë, Ramiz Kelmendi rrëfen rastin

Lajme

Gazeta Express

20/11/2023 20:24

Biznesmeni Ramiz Kelmendi ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites, “Canapé”, së bashku me djalin Egzonin dhe nipin Kianin.

Duke folur për jeten private dhe profesionale, Kelmendi tregoi se si i humbën 35 milionë euro si pasojë e zjarrit që kaploi objektin e biznesit të tyre në Pejë.

Lexo Edhe:

Lidhur me këtë temë ai deklaroi se punëtorëve nuk ia ka vonuar pagat.

Se çfarë ka thënë më shumë, e mësoni duke klikuar më videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.