24-vjeçarja shtatzënë vetëhelmohet dhe hidhet nga dritarja, dërgohet me urgjencë drejt Tiranës - Gazeta Express

24-vjeçarja shtatzënë vetëhelmohet dhe hidhet nga dritarja, dërgohet me urgjencë drejt Tiranës

Ballina

Gazeta Express

03/06/2020 12:42

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kopaçez, të Divjakës. Vajza 24-vjeçare shtatzënë ka tentuar t’i japë fund jetës duke u vetëhelmuar. Raportohet se ajo ka pirë helm për dhelpra dhe më pas është hedhur nga dritarja.

Mësohet se 24- vjeçarja me inicialet G.Z e ka humbur fëmijën kurse vetë është në gjendje të rëndë.

Menjëherë ajo është transportuar për në spitalin e Traumës në Tiranë.