2021-ta, një vit plot zhurmë për Fifin - Gazeta Express
string(37) "2021-ta-nje-vit-plot-zhurme-per-fifin"

Yjet

Gazeta Express

31/12/2021 18:59

2021-ta, një vit plot zhurmë për Fifin

Yjet

Gazeta Express

31/12/2021 18:59

Viti 2021 mund të konsiderohet njëri prej viteve më të zhurmshme për këngëtaren Filloreta Raçi që në publik njihet për Fifin

Bërtima, debate dhe alivanosje!

Kështu mund të konsiderohet aventura në shtëpinë e Big Brother për këngëtaren Fifi.

E njohur për zërin e saj bylbyl, për baladat që ta thyejnë zemrën, për tekstet goditëse dhe krijimin e vijave të forta melodike, Fifin në shtëpi të Big Brother na u shfaq ndryshe.

Debatet me zë të lartë, emocionale, ndonjëherë ekzagjeronte temat për dashurinë e ku fliste edhe për problemet e saj me depresionin, bënë që fansat e saj ta shohin ndryshe këtë artiste nga që e kanë parë deri me tani.

Por, në fund zëri i Fifit na ngrohi me këngën “Diell” që pavarësisht një demo është bërë njëra prej këngëve më të dashura tek të gjithë shqiptarët kudo që jetojnë.

“Krejt çka kërkojmë në jetë është me qenë të lumtur .. me qesh .. me dhanë e me marr dashni dhe këto s’kanë kosto ..Unë zgjedh që 2022 ta nis duke pi e duke gëzu .. duke u lut për njerëzit e mi të zemrës .. duke uru që t’i shoh të gjithë të lumtur e të gëzum e me plot shëndet 🤍 Po shkruaj qe tani sepse dua te jem unë e para qe ju uron ma te mirën e botes o nanushat e mi ❤️ i love ya .. GEZUAR 2022”, ka shkruar ajo derisa është parë me një shishe verë në dorë dhe një cigare.  /GazetaExpress/