2 Ton nuk ndalet, publikon këngën e re - Gazeta Express
string(37) "2-ton-nuk-ndalet-publikon-kengen-e-re"

Muzike

Gazeta Express

14/06/2023 21:31

2 Ton nuk ndalet, publikon këngën e re

Muzike

Gazeta Express

14/06/2023 21:31

“Criminal” është kënga e re e këngëtarit 2 Ton

Këngëtari, i cili është shumë aktiv këto ditë dhe ka lansuar çdo tre-katër ditë”.

Lexo Edhe:

Kënga është një bashkëpunim i tij me Negon dhe Tarton.

Të tre artistët e kanë shkruar tekstin së bashku derisa këngë është prodhuar nga Nego. /GazetaExpress/