2 Ton me ritme vere në dimër - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/02/2020 20:22

2 Ton me ritme vere në dimër

Rozë

Gazeta Express

26/02/2020 20:22

Reperi 2 Ton ka lansuar këngën e tij më të re

Pasi që realizoi këngën e tij Nana para një muaji, reperi nga Ferizaji ka ardhur sot edhe me një këngë të re.

Bëhet fjalë për këngën “Amore” një këngë që vije me një ritëm veror edhe pse jemi në dimër.

Ky është paralajmërim i reperit pak para fillimit të verës, ku këngëtari ka vazhdimisht koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Kënga është dhënë para katër ore premier dhe ka kaluar më shumë se 100 mijë klikime. /GazetaExpres/