“2 bileta”, kënga e re e Besianës para tri të tjerave që do të publikohen javëve të ardhshme - Gazeta Express
string(89) "2-bileta-kenga-e-re-e-besianes-para-tri-te-tjerave-qe-do-te-publikohen-javeve-te-ardhshme"

“2 bileta”, kënga e re e Besianës para tri të tjerave që do të publikohen javëve të ardhshme

Rozë

Gazeta Express

24/05/2024 7:08

 Besiana ka publikuar këngën e parë nga EP-i i saj.

“2 bileta” erdhi e realizuar me videoklip, ku veç tekstit e melodisë vëmendje mori edhe paraqitja e saj e kuruar në çdo detaj.

Lexo Edhe:

Këngëtarja e njohur ka paralajmëruar para pak ditësh se ka përfunduar katër këngë të reja, të cilat do të vijnë me radhë dhe zgjodhi “2 bileta” për t’i prirë edhe tri tjerave që do të publikohen javëve të ardhshme.

Në të katër këngët është dora e Armend Rexhepagiqit, i cili është kujdesur për tekstet dhe muzikën.