“18 vjeçe në Rugovë”, Diellza Kolgeci para shumë vjetëve e veshur me veshje kombëtare - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

24/10/2020 11:35

Me i fundit

“18 vjeçe në Rugovë”, Diellza Kolgeci para shumë vjetëve e veshur me veshje kombëtare

Rozë

Gazeta Express

24/10/2020 11:35

Diellza Kolgeci është kthyer prapa në kohë.

Diellza Kolgeci u bë nostalgjike me fotografinë e fundit, të cilën e ndau me ndjekësit në Facebook, shkruan lajmi.net.

Në atë imazh, bukuroshja shihet me veshje kombëtare, kurse ishte fotografuar kur kishte vetëm 18 vjeçe.

“18 vjeqe ne Rugove”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos, ku shihet se nuk ka ndryshuar pothuajse aspak gjatë këtyre viteve.

Kujtojmë se Diellza dhe partneri i saj Fisniku, janë prindër të një vajze.