18-vjeçarja mahnit me stilimet e saj - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

10/11/2021 16:22

18-vjeçarja mahnit me stilimet e saj

Fun

Gazeta Express

10/11/2021 16:22

Qoftë një model i përditshëm apo një model i veçantë, të gjithë duam që flokët të duken në formën e tyre më të mirë

Milena Diekmann është një stiliste 18-vjeçare, e cila krijon modele flokësh unike që edhe stilistët e famshëm të Hollywood-it do i kishin zili.

Lexo Edhe:

Milena filloi të praktikonte gërshetat te vetja që kur ishte në shkollën fillore. Kur ishte rreth 10 vjeç, ajo filloi të merrte mësime, mësoi shumë më tepër teknika dhe provoi modele flokësh më të ndërlikuara.

2 vjet më parë ajo mori parukën e parë sintetike, që i dha mundësinë të provonte modele flokësh më të ndërlikuara, raporton kosovarja.

Tani që ajo është 18 vjeçe dhe modelet e flokëve, që shohim në llogaritë e saj në rrjetet sociale, ajo i bën në shtëpi.

Bright Side ka publikuar disa nga punimet më interesante të saj: