17 vjeçarja ndërron jetë pasi u rrëzua nga biçikleta në Tiranë - Gazeta Express

17 vjeçarja ndërron jetë pasi u rrëzua nga biçikleta në Tiranë

Shqiperi

Gazeta Express

27/11/2021 15:43

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, në Tiranë ku rreth orës 14:25 një shtetase 17 vjeçare me inicialet R.D banuese në fshatin Miknor të Pezës ka humbur jetën si pasojë e rrëzimit aksidentalisht nga biçikleta e saj.

Mësohet se e mitura pësoi dëmtime të rënda pasi u rrëzua nga biçileta dhe si pasojë nuk arriti të mbijetonte duke ndërruar jetë në Qendrën Spitalore Univesitare Nënë Tereza.

Lexo Edhe:

Njoftimi i Plotë:

Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 27.11.2021, rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë, sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe.

Si pasojë ka marrë dëmtime dhe ka ndërruar jetë në SQU.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.T