146 persona me koronavirus në Shqipëri, mes tyre 2 fëmijë - Gazeta Express

146 persona me koronavirus në Shqipëri, mes tyre 2 fëmijë

Shqiperi

Gazeta Express

25/03/2020 22:07

Diten e sotme te prekurit nga koronavirusi ne Shqiperi shkuan ne 146, ndersa deri tani 5 persona kane humbur jeten.

Mes personave të infektuar me koronavirus janë edhe dy fëmijë.

Mësohet se fëmijët janë të moshës 3 dhe 13 dhe vjeç dhe aktualisht janë të izoluar në shtëpi dhe pa simptoma