​Situata me Covid-19, nis takimi virtual i Hotit me kryetarët e komunave - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

11/07/2020 9:59

​Situata me Covid-19, nis takimi virtual i Hotit me kryetarët e komunave

Lajme

Gazeta Express

11/07/2020 9:59

Asociacioni i Komunave të Kosovës ka nisur takim virtual në mes kryetarëve të komunave dhe kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti.

Në këtë takim do të diskutohet situata me pandeminë Covid-19 që po mbizotëron në Kosovë.

Kryetarët e komunave pritet ta thonë fjalën e tyre rreth mundësisë për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme në vend.