Sonte në emisionin Pressing intervistë ekskluzive me ambasadorin Kosnett - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

22/02/2021 19:19

Sonte në emisionin Pressing intervistë ekskluzive me ambasadorin Kosnett

Lajme

Gazeta Express

22/02/2021 19:19

Ambasadori i SHBA’së në Kosovë, Philip Kosnett, është i ftuar në emisionin Pressing që fillon prej ores 20: 45 në T7.

Si e priti Kosnett rezultatin e zgjedhjeve?

Cfarë thotë ai për Vjosa Osmanin dhe për Albin Kurtin?

Si i komenton deklaratat e Kurtit se dialogu nuk është prioritet?

A pret të zgjidhet kriza institucionale me zgjedhjen e presidentit të ri?

Kosnett po ashtu do të flasë për shumë tema të aktuale në Kosovë sic janë liria e medias, zgjedhjet e 14 shkurtit, skenën politike dhe problemet me të cilat përballen qytetarët në Kosovë.

Emisioni Pressing fillon prej orës 20:45 dhe do të transmetohet drejtpërdrejt edhe në Facebook e Gjirafa. /Express/