Kida tregon gjoksin e ri - Gazeta Express

Kida tregon gjoksin e ri

Rozë

Gazeta Express

01/08/2021 18:00

Artistja e njohur shqiptare, Kida, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo tanimë vetëm në Instagram numëron 1.8 milion njerëz, gjersa komentohet për thuajse çdo postim që bën.

Lexo Edhe:

Gjatë këtyre ditëve, Orhidea Latifi është përfolur për një ndërhyrje që ka bërë në gjoks.

Në imazhet që ka shpërndarë së fundmi, ajo ka vënë në pah ndryshimin e bërë.

Krahas kësaj, 24 vjeçarja mori komplimente të shumta edhe për dukjen dhe stilin e ri të flokëve me ngjyrë rozë.