Këto janë fjalët e Getoar Selimit pasi u bë baba për herë të parë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

25/11/2021 13:20

Këto janë fjalët e Getoar Selimit pasi u bë baba për herë të parë

Rozë

Gazeta Express

25/11/2021 13:20

Marina dhe Getoar Selimi ditën e djeshme u bekuan me një vogëlushe, të cilën zgjedhën që ta pagëzojnë me emrin Marget, një bashkim emrash ky i dy prindërve të vajzës.

Teksa të gjithë janë gjithë sy e veshë tek çifti, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë reaguar për ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

Lexo Edhe:

“Faleminderit Zotit që na bekoi me një ëngjëll si ti, Jeta jonë. MARGET SELIMI”, ka shkruar reperi krahas fotos emocionuese të duarve të Marinës, Getit dhe bebushes së tyre.

View this post on Instagram

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)