Familjarët futen brenda me vetura për t'i marrë të mbijetuarit e aksidentit në Kroaci - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

27/07/2021 23:06

Familjarët futen brenda me vetura për t’i marrë të mbijetuarit e aksidentit në Kroaci

Lajme

Gazeta Express

27/07/2021 23:06

Kanë arritur në Aeroportin e Prishtinës ‘Adem Jashari’ mërgimtarët që i shpëtuan aksidentit në Kroaci. Ata kanë aterruar, mirëpo ende nuk kanë dalë për t’u takuar me familjarët.

Familjarët e tyre po shoqërohen nga Policia e Kosovës deri në vendin ku të mbijetuarit po presin. Pastaj, ata mund të kthehen në shtëpitë e tyre, me familjarët dhe nën përcjelljen e Policisë së Kosovës.

Lexo Edhe:

Njëri nga të mbijetuarit e aksidentit është takuar me familjarët e tyre dhe është nisur për në shtëpi.

I mbijetuari i aksidentit niset për në shtëpi

Gazeta Express ju sjell pamje nga momenti kur familjarët hyjnë t’i marrin të mbijetuarit e aksidentit