"Çka bën i forti, i ligi çuditet", gastronomët publikojnë fotografi të Osmanit e Kurtit në darkë - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

25/10/2021 21:07

“Çka bën i forti, i ligi çuditet”, gastronomët publikojnë fotografi të Osmanit e Kurtit në darkë

Lajme

Gazeta Express

25/10/2021 21:07

Kryetari i Gastronomëve, Petrit Kllokoqi ka kritikuar presidenten e vendit, Vjosa Osmanin dhe kryeministrtin Albin Kurti për mosrespektim të masave në një darkë ku ishin pjesëmarrës.

Kllokoqi ka publikuar fotografi ku tha se nuk po respektohet masa për t’u ulur jo më shumë se katër persona në një tavolinë, ashtu siç po ndodh në kafenetë dhe restorantet e vendit.

Lexo Edhe:

“Qka bon i forti i ligi Çuditet, 4 veta ne tav , 50% e kapacitetit”, ka shkruar Kllokoqi.