Beatrix harron që është në transmetim LIVE dhe zhvishet para kamerave - Gazeta Express

Beatrix harron që është në transmetim LIVE dhe zhvishet para kamerave

Rozë

Gazeta Express

14/01/2022 18:45

Banorët kanë filluar përgatitjet për spektaklin sonte në Big Brother VIP Albania.

Por, shpeshherë vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri harrojnë se janë në transmetim live, gjatë kohës kur ato bëhen gati.

Lexo Edhe:

Njësoj ka ndodhur pak më parë edhe me Beatrix Ramosaj, teksa ajo kishte zgjedhur të veshi një fustan ngjyrë jeshil, këngëtarja zhvishet në pjesën e sipërme.

Por, raste si ky i Trixës nuk kanë qenë të pakta, pasi momente të tilla kanë ndodhur dhe me banore të tjera, si Arjola, Beniada dhe Fifi