Engjëlli i Victoria’s Secret, shfaq asetet në plazh - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

17/06/2021 22:33

Engjëlli i Victoria’s Secret, shfaq asetet në plazh

Yjet

Gazeta Express

17/06/2021 22:33

I tëri i imi! Kështu ka thënë modelja e Victoria’s Secret, Kelly Gale derisa ka treguar gjoksin e saj në bikine të gjelbra pasi që ajo e mohoi se ka bërë operacion gjoksin

Kohëve të fundit ajo tha se nuk i ka bërë gjoksat operacion.

Lexo Edhe:

Modelja suedezo-australiane, Kelly Gale ka treguar asetet e saj që ja ka falur Zoti derisa ka postuar foto tepër seksi në Instagram.

Engjëlli i Victoria Secret ka treguar gjoksin si dhe të pasmet e saj. /GazetaExpress/