Përplasje mes Fifit dhe Sarës, përkeqësohet gjendja e kësaj të fundit

Pas një debati me këngëtaren kosovare, Fifi, blogerja shqiptare, Sarah Berisha ka shpërthyer në lot. Fifi e akuzoi Sarën se po luan me DJ PM dhe se ai është vëllai i saj dhe nuk do ta lejoj ta bën këtë gjë. Pas këtyre fjalëve, Sara filloi të tregonte se ka një pëlqim për Pajtim Krasniqin … Continue reading Përplasje mes Fifit dhe Sarës, përkeqësohet gjendja e kësaj të fundit