Pamje nga aksidenti i rëndë ku mbetën të vdekur dy persona dhe u lënduan disa të tjerë

Sot rreth orës 09:30 në rrugën Prishtinë-Podujevë ka ndodhur një aksident trafiku, ku për pasojë dy persona kanë vdekur. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimave, ndërsa lëndime trupore kanë pësuar edhe 9 persona tjerë. Sipas policisë, në aksident janë përfshirë 3 automjete, teksa shkaqet që çuan deri te kjo tragjedi nuk dihen akoma. Si … Continue reading Pamje nga aksidenti i rëndë ku mbetën të vdekur dy persona dhe u lënduan disa të tjerë