“Ku ishte ti” Para se t’i qëllonte policëve, Lefter Zhidru tentoi fillimisht të vrasë gruan

71 vjeçari Lefter Zhidru armën e mori në banesë me qëllim për të vrarë të shoqen. Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Elbasan, ku 71 vjeçari ende po i bën rezistencë forcave speciale RENEA dhe nuk pranon të dorëzohet. Gjithçka ka nisur nga një sherr … Vazhdoni me leximin e “Ku ishte ti” Para se t’i qëllonte policëve, Lefter Zhidru tentoi fillimisht të vrasë gruan