Iranianët i bëjnë pritje të “çmendur” Al-Nassr dhe Ronaldos, qindra tifozë vrapuan pas autobusit të ekipit

Ekipi i Al-Nassr ka udhëtuar drejt Iranit, atje ku do të zhvillojë ndeshjen e parë në Ligën e Kampionëve aziatike. Sauditët do të përballen me Persepolis. Ndeshja do të zhvillohet të martën, në “Azadi Stadium” të Teheranit, shkruan Gazeta Express. Iranianët i bënë një pritje të “çmendur” ekipit të Al-Nassr, aty ku aktivizohet ylli botëror, … Continue reading Iranianët i bëjnë pritje të “çmendur” Al-Nassr dhe Ronaldos, qindra tifozë vrapuan pas autobusit të ekipit