I shpëtuan atentatit, zbardhet dëshmia e Gentjan Bejtjes dhe Klodian Stafukës

Zbardhen të tjera detaje nga atentati që ndodhi mbrëmjen e djeshme në fshatin Larushkë, pranë Niklës në Fushë-Krujë. Gentjan Bejtja dhe Klodian Stafuka u paraqitën pranë spitalit të Traumës të plagosur. Ngjarja ndodhi pranë një karburanti, ndërsa të dy ata ndodheshin duke lëvizur me makinë, në momentin që janë qëlluar. Gazetari Leonidha Musaj raporton për … Continue reading I shpëtuan atentatit, zbardhet dëshmia e Gentjan Bejtjes dhe Klodian Stafukës