I martuar tre herë, kush është 71 vjeçari që qëlloi me breshëri ndaj policëve

Lefter Zhidro, i lindur në fshatin Xarrë në bashkinë e Konispolit dhe që po mban ‘peng’ të gjithë lagjen ’11 nëntori’ në Elbasan përmes tytës së kallashnikovit, rezulton të jetë martuar tri herë. Burri refuzon prej dy orësh që t’i dorëzohet forcave speciale RENEA, ndërsa tentativat për të negociuar me të po i bën dhe … Vazhdoni me leximin e I martuar tre herë, kush është 71 vjeçari që qëlloi me breshëri ndaj policëve