Forenzika dhe IML mbërrijnë në oborrin e QKUK’së ku dyshohet se u vra një grua

Ekipi i Forenzikës dhe Institutit të Mjekësisë Ligjore kanë mburritur para Gjinekologjisë, tek kufoma e gruas që dyshohet se u vra rreth orës 18:00. T7 nga vendi i ngjarjes raporton se Policia e Kosovës ka bllokuar pamjen para kufomës së viktimës. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti për Gazetën Express … Continue reading Forenzika dhe IML mbërrijnë në oborrin e QKUK’së ku dyshohet se u vra një grua