DETAJET/ Kushëriri i Durim Bamit, shënjestër e atentatit të djeshëm në Krujë

Ervin Kodra nga Kruja, ditën e djeshme ka qenë shënjestër e një atentai me armë zjarri, por që i ka shpëtuar dhe është jashtë rrezikut për jetën. Ervin Kodra është kushëriri (djali i dajës) i Durim Bamit, një emër i njohur për policinë dhe politikën. Nga ana e tij Kodra nuk ka bashkëpunuar me policinë … Continue reading DETAJET/ Kushëriri i Durim Bamit, shënjestër e atentatit të djeshëm në Krujë