Aksidenti tragjik me dy viktima dhe një të plagosur , pamjet e rënda nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradë Tiranë-Durrës, ku dy persona humbën jetën dhe një person mbeti i plagosur rëndë. Silva Gjergji nga Rubiku është një nga vajzat e cila humbi jetën mëngjesin e sotëm në aksidentin e rëndë që ndodhi në aksin Tiranë-Durrës. 26-vjeçarja ishte në mjet së bashku me … Continue reading Aksidenti tragjik me dy viktima dhe një të plagosur , pamjet e rënda nga vendngjarja