Aksident me vdekje në Sarandë, makina përfundon në greminë

Një 50-vjeçare ka ndërruar jetë në një aksident të ndodhur sot në vendin e quajtur “Qafa e Muzinës” në Sarandë. “Rreth orës 11:30, në vendin e quajtur Qafa e Muzinës, Sarandë, shtetasja E. B., 50 vjeçe, duke drejtuar automjetin tip “Hyundai” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit … Continue reading Aksident me vdekje në Sarandë, makina përfundon në greminë