Zhduket një vajzë e mitur nga Prishtina


Gazeta Express
10 Tetor 2019 14:36

Të martën në stacionin policor në Prishtinë është raportuar se një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer

Rastin në polici e ka paraqitur motra e të miturës, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Prishtinë   08.10.2019 – 17:30. Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se motra e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, theksohet në raport.

Ndërkaq njësitë policore janë duke e hetuar rastin./GazetaExpress

Te fundit


Kthehu lart